Aktualności

11/02/2010

Lampy Light Systems - zaskakująca promocja!!!

 

Light Systems – lampy na każdy czas!!!

Nowe rozwiązania, nowe promocyjne ceny!!!

Zapraszamy!!!

 

Firma Nova 2 przygotowała specjalną promocję na rozpoczęcie nowego sezonu! Jak zwykle świetne produkty teraz jeszcze dostępne w zaskakującej promocji i tak:

 

Light Systems Ultra Power Technology

 

Najlepsza oferta cenowa na rynku, to wysokiej jakości i mocy lampy o niezawodnej i skutecznej pracy – teraz jeszcze stabilniejsza praca przez cały okres wydłużonego okresu żywotności!

Oszczędzasz nawet ponad 100 PLN*

 

LS Ultra 26 Technology 160W – 8,30 Euro netto

LS Ultra 33 Technology 160W – 8,80 Euro netto

 

Light Systems Power Technology 

 

Lampy oferujące świetne parametry techniczne i dużą moc opalania, charakteryzuje się niezawodną pracą przez cały okres żywotności, a wszystko to w świetnej promocyjnej cenie!

Oszczędzasz nawet ponad 330 PLN*

 

LS Ultra Power 24 Technology 2m 180W – 10,25 EURO netto

 

Light Systems Power Technology SPC

 

Sprawdzony i pożądany system SPC (Stabil Phosphor Construction) gwarantujący większą stabilność promieniowania UVA w całym zakresie żywotności lampy. To najczęściej wybierana lampa „na krótkiej elektrodzie”. Duża moc opalania, świetne efekty już po pierwszych seansach, teraz w jeszcze atrakcyjniejszej cenie!

Oszczędzasz nawet ponad 230 PLN*

 

LS Power 24 Technology SPC 160W – 7,90 EURO netto

 

Light Systems Sun Electronic

 

Lampy specjalnie przygotowane do pracy w solariach wyposażonych w elektroniczne dławiki i elektroniczne systemy sterowania mocą lamp. To doskonała linia lamp o wysokich parametrach technicznych, a zawarta w niech świetna mieszanka fosforu zapewnia długą i stabilną pracę! Teraz dodatkowo w rewelacyjnej promocji!!!

Oszczędzasz nawet ponad 400 PLN*

 

LS Sun Electronic 160W – 9,30 EURO netto

LS Sun Electronic 1,9m 180W – 10,70 EURO netto


Light Systems HIGHPOWER EXTREME 5200

 

Najlepsza na rynku lampa brązująca. Zawiera perfekcyjną mieszanka fosforu, zapewniającą niezwykle skuteczny efekt opalania już podczas pierwszych wizyt. Niska zawartość UVB powoduje, że jest to produkt w którym praktycznie udało się zniwelować efekt rumienia pozabiegowego do minimum. Lampa na długiej elektrodzie posiadająca najwyższą zawartość UVA spośród lamp dostępnych na rynku. Maksymalne bezpieczeństwo dla skóry i maksymalny efekt opalania. Teraz dostępna w specjalnej ofercie cenowej!!!

Oszczędzasz nawet ponad 350 PLN*

 

LS HIGHPOWER EXTREME 5200 160W – 11,60 EURO netto

 

LAMPY WYSOKOCIŚNIENIOWE

 

 

Przygotowaliśmy również specjalną promocję na lampy wysokociśnieniowe. W specjalnej ofercie znalazły się opalacze twarzy o mocy 300-500W i 400W. Wysokociśnieniowe lampy Light Systems to gwarancja doskonałej pracy i jakości opalenizny w całym zakresie podwyższonej długości żywotności.

Oszczędzasz nawet do 20 PLN na jednej sztuce!!!

 

LAMPY COLLAGENOWE

 

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę na lampy kolagenowe. Już dziś zaproponujcie Państwo swoim Klientom dodatkowe możliwości!!! Teraz dzięki lampom kolagenowym mogą Państwo zaproponować usługę mającą na celu spowolnienie efektu starzenia na całym ciele! Już po kilku seansach Państwa Klienci zauważą widoczną redukcję zmarszczek, poprawi się ich struktura skóry, zyskają delikatniejszą, zdrowszą i świeższą cerę! Niech zaproponują Państwo swoim Klientom coś więcej! Już dziś zapraszamy do zapoznania się z ofertą lamp kolagenowych!

 

 

Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

 

*Przy zakupie kompletu lamp (50 szt.).


Do góry strony