Aktualności

28/02/2009

Luxura GT

 

 ../data/hapro/HAPRO-GT.jpg

 

 

 Pierwsze spojrzenie – i już przed oczami pojawiają się sceny z rajdowych mistrzostw świata: potężne silniki, zawodowi kierowcy w lśniących maszynach, już za chwilę ruszą do decydującego wyścigu. Można wręcz poczuć tę atmosferę, adrenalina wzrasta do granic wytrzymałości, a obrazy migają przed oczami jak szybko przewijany film. Jeszcze tylko jeden OS, trudny, ale przecież w naszym aucie każde, nawet najtrudniejsze zadanie wydaje się banalnie proste, połykamy kolejne kilometry, kolejne wzniesienia i niekończące się proste, jeszcze tylko ostatni zakręt, znowu prosta i wreszcie upragniona meta! Krzyczę z radości, twarz chowam w dłoniach, a łzy same napływają do oczu. Jestem mistrzem! Wychodzę na zewnątrz i słyszę wiwatujący tłum ludzi: GT, GT, GT, Luxura GT, Luxura GT! Tak, wiem, to dzięki tej maszynie jestem w stanie wygrać każdy wyścig, każdą rywalizację.

 

../data/hapro/gt.jpg 

 

Wydaje się, że większość osób mających kontakt z nowym solarium Luxura GT poczuje dokładnie takie same emocje. Można powiedzieć: agresywnie, skutecznie, bez chwili wytchnienia, ze sportowym zacięciem, pełną mocą w stronę sukcesu. To z pewnością będzie hit sprzedaży.

Sportowa linia

Hapro całkowicie zmieniło prezentowany do tej pory styl, odchodząc od jasnych i delikatnych form w stronę bardziej ostrych, bardziej dynamicznych obrazów, czego najlepszym dowodem jest właśnie Luxura GT. GT to solarium z duszą, które przyciąga sportowym charakterem, czaruje mocą i nutą tajemniczości. Zupełnie nowa linia, z efektownymi dodatkami, reflektorami oferującymi fantastyczną iluminację, wreszcie zadziornym gripem – musi wzbudzić zainteresowanie. Obok tego solarium po prostu nie da się przejść obojętnie. Nic w tym dziwnego – stojąc tuż przy GT, ma się wrażenie, że słyszymy niski, przytłumiony dźwięk groźnie mruczącego silnika.

Dynamiczne funkcje

Wygoda to znak firmowy wszystkich urządzeń Hapro i w tym wypadku nie mogło być inaczej, innowacyjne rozwiązanie ContourPlus, w postaci ergonomicznie zaprojektowanej płyty akrylowej, zapewnia 100-procentowy komfort podczas całego seansu. Sportowe osiągi, sportowy charakter, a więc funkcja pilota, który podaje charakterystykę kolejnych zakrętów, wydaje się niezbędna. Funkcja SmartVoice, bo o niej mowa, pomaga z łat wością ustawić urządzenie w sposób odpowiadający indywidualnym potrzebom każdego użytkownika. Wszystko po to, aby opalanie było jedną wielką przyjemnością. Dynamiczna jazda samochodem nie może obyć się bez świetnej jakości muzyki, tu także konstruktorzy Hapro stanęli na wysokości zadania. Podczas sesji użytkownik może słuchać wybranej przez siebie muzyki, korzystając z systemu SoundAround i możliwości podłączenia własnego odtwarzacza plików MP3. To oczywiście nie wszystko. Nie można zapomnieć o wysokowydajnym systemie klimatyzacji CliMax oraz skutecznym rozwiązaniu Xsens, zapewniającym
świeży zapach podczas całej wizyty w solarium. Jeszcze tylko kilka słów na temat rozwiązania, które z pewnością zrewolucjonizowałoby branżę samochodową, a które jest niezwykle pożądane przez miłośników opalania w solarium. Chodzi oczywiście o Qsens – funkcję oferującą wspaniałe doznania w postaci idealnie rozpraszanej na ciało klienta podczas zabiegu mgiełki wodnej.

Bezpieczeństwo i jakość

Dziś każdy oczekuje maksymalnego bezpieczeństwa, nie ma znaczenia, czy jest to rajd po pustkowiu, sportowa rywalizacja podczas weekendowych gier z przyjaciółmi, rowerowa wycieczka za miasto z rodziną czy wreszcie opalanie w solarium. Oczekujemy wszystkiego co najlepsze, bez nieprzyjemnych konsekwencji. W tym wypadku warto zawsze stawiać na Hapro, jako producenta oferującego nowoczesne systemy, zawsze zgodne z obowiązującymi zasadami i normami, w które warto inwestować, zapewniają bowiem maksymalne korzyści każdej ze stron, zarówno właścicielowi solarium, jak i jego klientom. Luxura GT może być wyposażona w 38, 40, a nawet 42 lampy, zapewniając piękną, naturalną opaleniznę i dając możliwość wyboru optymalnego cyklu opalania. Warto pamiętać, że istnieje możliwość zamontowania w leżance 2-metrowych
lamp.

Błyskawiczny sewis

Wyścigi, rajdy... – to wszystko kojarzy się z wielkimi prędkościami, wyzwaniami, a także niezwykle sprawnym i błyskawicznym serwisem. Luxura GT także w tym względzie przypomina dynamiczne, sportowe cacko. Zapewne wszyscy pamiętają, jak wiele wysiłku i czasu należy poświęcić na uzupełnienie bryzy lub aromy. Już dziś możecie zapomnieć o tym problemie, dzięki magnetycznemu systemowi mocowania płyt wymiana Qsens i Xsens dokonana zostanie błyskawicznie. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy na co dzień pracują w solarium. Magnetyczne uchwyty zapewniają komfort, o jakim do tej pory można było tylko marzyć.

 

../data/hapro/gt2.jpg


Ekonomia

Hapro od zawsze trzymało się zasady, że za doskonałe rozwiązania wcale nie należy żądać zbyt wygórowanych cen. Korzystne warunki finansowe zawsze były, są i będą mocną stroną wszystkich solariów ze znakiem Luxura. Oczywiście jest to jeden z wielu atutów tych urządzeń – obok jakości wykonania, zastosowanych rozwiązań technologicznych, mnogości dodatków, o jakie można doposażyć poszczególne modele, i wielu innych. Luxura GT z pewnością nie odbiega w tym wypadku od dotychczasowych
osiągnięć Hapro. Jakość i cena to atuty, które z pewnością przełożą się na ogromne zainteresowanie klientów.


Niezawodność

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę jak ważna jest świadomość, że posiadamy urządzenie gwarantujące stabilną i bezawaryjną pracę. Dokładnie takie są urządzenia Luxura, a czas o którym mowa liczony jest nie w miesiącach, a latach, bez utraty mocy i jakości opalania. To z pewnością wyróżnia tę markę spośród innych dostępnych na rynku. Każdy z właścicieli tych urządzeń może zaświadczyć, że Luxura posiada niezwykle solidną konstrukcję, że jest to urządzenie bezawaryjne i w związku z tym niezwykle pożądane przez rynek. Dowody? Najlepszym dowodem jest fakt, że urządzenia Luxura są prawdziwą rzadkością na rynku urządzeń używanych.

../data/hapro/gt1.jpg

Zespół z klasą

 
Każda marka, która chce zdobywać rynek, która pragnie się rozwijać, potrzebuje solidnych podstaw. Nie chodzi tylko o stabilność finansową, ale przede wszystkich o perspektywiczną, długoterminową strategię biznesową. Badanie potrzeb rynku i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom tego rynku oraz stałe udoskonalanie produktów już na nim funkcjonujących to norma. Hapro zawdzięcza swój sukces działaniom w dziedzinie handlu i produkcji oraz wnikliwej analizie rynku, wykorzystywanej przy opracowywaniu nowych technologii. Firma działa według tych zasad od momentu założenia w 1982 r. po dzień dzisiejszy, będąc jednym z wiodących producentów solariów. Pierwsze modele Luxura podbiły profesjonalny rynek w 1991 r. – od tego momentu trwa historia międzynarodowego sukcesu, do której co roku dopisywany jest nowy rozdział. Jaka jest to droga? Chyba najlepiej świadczą o tym dotychczasowe modele, a nowy, przyszłościowy kierunek nakreślany jest przez Luxura GT.


Premiera w świetle jupiterów

Hapro zadaje kłam informacjom na temat światowego kryzysu, właśnie na ten czas wyznaczając premierę nowego solarium. Luxura GT przynosi branży solaryjnej jakże potrzebne zmiany, wskazuje nowe kierunki rozwoju i nowe możliwości. W tym miejscu warto wspomnieć o polskim akcencie związanym właśnie z nowym solarium Hapro. Światowa premiera Luxury GT miała miejsce na stoisku firmy Nova 2 podczas targów Salon Wiosna 2009 w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

więcej informacji 

 


Do góry strony