Aktualności

09/11/2009

Luxura X3

 

Nowa Luxura X3 - Colourful Allure!

Nowoczesność i funkcjonalność w klasie economy

/hapro/LUXURAX3.jpg

Każda nowość na rynku solaryjnym witana jest z ogromnym entuzjazmem, tym razem jednak fanfary będą jeszcze większe gdyż już od dziś dostępne jest nowe solarium Luxura X3, absolutny lider klasy economy. Kompaktowa, kompleksowa i otoczona świeżym wzornictwem – Twoi klienci będą pod wrażeniem tego nowego kompaktowego solarium. Luxura X3 dostępna jest w trzech najbardziej pożądanych kolorach, wyposażona w profesjonalne dodatki i bez wątpienia stanowi atrakcyjny dla oka i zyskowny element każdego salonu solaryjnego!

 

Przedłużona i rozszerzona

Już poprzedni model Luxura X3 był szalenie popularny wśród właścicieli salonów i zo jeszcze ważniejsze także wśród ich klientów. Producent Hapro International postanowił wykorzystać dotychczasowe doświadczenia, jednocześnie poszerzając ofertę tego modelu o dodatkowe funkcjonalności i możliwości (kompaktowość, znakomite efekty opalania, profesjonalny wygląd) w nowej wersji. „To są cechy, które przez lata okazały się być wspaniałe. Dlatego też zmodernizowaliśmy te cechy i dodaliśmy dodatkowe elementy", jak mówi Dyrektor Generalny Hapro Dick van de Linde.

Kolorowa Luxura X3 dostępna jest w czterech(!) wersjach lamp, jej nowoczesne wzornictwo, modne błyskotliwe kolory oraz dodawane opcjonalnie dodatki dotyczące kwestii wizualnych urządzenia podkreślają jeszcze wygląd, czyniąc z solarium iście ponętną maszynę. Jak zawsze w projektach sygnowanych znakiem Luxura wiele uwagi poświęca się na kwestie nowoczesności i jakości wykończenia. Nie bez kozery Hapro uważa się za jednego z liderów branży, a wielu innych producentów stawia sobie jakość i profesjonalizm tej firmy za wzór. „Rozwinęliśmy również część techniczną tego solarium, np. wyposażyliśmy nową X3 w elektroniczny system kontroli mocy, który zapewnia wiele korzyści, łącznie z ograniczeniem poboru prądu o 25%. Lampy opalające XL (2 metry) są standardem w tym znanym modelu i urządzenie produkowane jest teraz jako solarium 160 wattowe” mówi Van de Linde.

/hapro/LUXURAX3A.jpg

Pokoloruj swój salon

Nowa Luxura X3 zaskakuje rynek trzema mocnymi edycjami kolorystycznymi. Modne solaria w kolorach Fuchsia Pink, Lagoon Blue czy Pearl White natychmiast przyciągną pozytywną uwagę Twoich klientów. „Celowo wybraliśmy zestaw kolorów wyrazistych i energetycznych. Efekt tych kolorów podkreślony zostaje pięknymi elementami, które mogą być (opcjonalnie) umieszczane pomiędzy łóżkiem a osłoną” mówi holenderski producent. Najbardziej luksusowe edycje X3 wyposażone są w atrakcyjne dekoracyjne światła zapraszając do odwiedzenia salonu. Fascynujący blask w kolorze fioletowym (wersja Fuchsia Pink), turkusowym (wersja Lagoon Blue) lub w ciepłym różu (wersja Pearl White) podkreśla wyrazisty wygląd. Dodatkowo ta wersja X3 wnosi to tego segmentu rynku niezwykły element: wyposażona jest w podłączenie MP3 i SoundBox!

Kompaktowa i kompletna

Nowa X3 oferuje elementy komfortowe, które znane są już w wyższych segmentach. „To bardzo kompaktowe, ale także bardzo kompletne solarium. Reprezentuje pełne doświadczenie opalania nie dając wrażenia urządzenia na poziomie podstawowym!”, przewiduje Van de Linde. Wentylacja ciała może być rozbudowana o dodatkowy wentylator twarzy. Luxura X3 – „kolorowa królowa” w tym segmencie oferuje teraz cztery wersje konfiguracji lamp: 30 SLi, 30SPr, 30 SLi Intensive oraz 32 SLi. „Właściciele salonów mogą zadecydować jaka lampa najlepiej będzie odpowiadać potrzebom ich salonów, zaś profesjonalni dealerzy Hapro chętnie udzielą porady. Przy której wersji lampy chciałbyś dodać ten mały akcent opalania w strefie twarzy?” pyta producent. Aby zapewnić wydajne i bezpieczne użytkowanie Luxura X3 wyposażona jest w specjalny system zatrzaskowy. Aluminiowy element boczny może być odchylony, aby umożliwić łatwe usunięcie powłoki akrylowej do czyszczenia i konserwacji. To jasne: za pomocą tej nowej X3 Hapro ponownie pokazuje, że odpowiedni stosunek wartości do ceny może być osiągnięty w każdym segmencie rynku, bez ustępstw dotyczących piękna czy innowacyjnego wizerunku! Luxura X3 to z pewnością ciekawe rozwiązanie, które z pewnością znajdzie wielu miłośników nie tylko w profesjonalnych studiach opalających, ale także idealnie komponuje się w nowoczesnych centrach spa & wellness.

 

/hapro/LUXURAX3B.jpg


Do góry strony