Aktualności

30/10/2009

Luxura V7

Luxura V7 - Nowe możliwości, nowe rozwiązania

 

/hapro/V7new.jpg

Płyta wibracyjna, bryza i MP3

 

Luxura V7 to jedna z najchętniej wybieranych kabin opalających, teraz dostępna z szeregiem nowoczesnych i niezwykle pożądanych przez rynek dodatków. Już teraz zamawiając kabinę Hapro możemy sięgnąć po nowoczesną płytę wibracyjną, zwiększyć atrakcyjność zabiegu decydując się na rewelacyjną bryzę, czy umilić czas seansu opalającego dzięki wysokiej jakości dźwięku z MP3.Przyjrzyjmy się bliżej kabinie Luxura V7 dodatkowo wzbogaconej o niezwykle arakcyjne i pożądane funkcje jakimi niewątpiliwe są bryza i płyta wibracyjna. Rozwiązania oferowane przez Luxurę wyróżniają się starannością wykonania i niezawodnoścą. Zwłaszcza dwie dysze bryzy z pewnością zadowolą każdego miłośnika opalania, a także właścicieli salonów solaryjnych bowiem Hapro w tym elemencie wydaje się być poza zasięgiem konkurencji. Zawsze bezawaryjna praca i doskonale rozproszona mgiełka wodna. Płyta wibracyjna to natomiast świetnie zaprojektowany element dodatkowo wzbogacający seans opalający. Teraz nie tylko świetnie wyglądająca opalenizna ale także doskonała kondycja i świetnie wyglądająca sylwetka. Co do samej kabiny - Luxura V7 wyposażona jest w szeroki wachlarz nowych cech dostępnych do tej pory jedynie w kategorii „modeli ekskluzywnych”. Jednym słowem: nowe lepsze urządzenie opalające i jeszcze lepsza satysfakcja z opalania ze znakiem V7.

 

/hapro/V7_D_vibra_plate.jpg

Opalanie z duszą

Wydaje się, jakby Hapro wykreowało na nowo urządzenie opalające Luxura V7 dodając mu kilka niezwykle istotnych elementów, bardzo dobrze postrzeganych przez właścicieli studiów solaryjnych. Projektanci Hapro zbudowali solarium nowoczesne, zachowując dotychczasową ponadczasową linię, do której dodano kilka zupełnie nowych rozwiązań. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na podwójne drzwi z podświetlonymi uchwytami – znak rozpoznawczy nowej serii kabin. Wiele miejsca poświęcono na stworzenie odpowiedniej iluminacji świetlnej, tworzącej wokół urządzenia niezwykle efektowną aurę tajemniczości. Ponadto Luxura V7 oferuje wszystko, czego można oczekiwać od urządzenia opalającego. To doprawdy świetnie wyglądające urządzenia! W wersji standardowej otrzymujemy kabinę z dwuwarstwowym regulowanym system chłodzenia ciała, licznikiem czasu opalania i zintegrowane głośniki oraz odpowiednio uniesioną podłogą. Dla wszystkich, którzy nadal szukają tej odrobiny więcej, powinni wybrać model Xsens i pozwolić sobie na opalanie w bryzie aromatycznych zapachów.

Wschód słońca

Prosty i uporządkowany – wyświetlacz cyfrowy zastosowany w linii Luxura V7 jest bardzo łatwy w obsłudze – wymaga tylko jednego dotknięcia. Obsługa za pomocą koniuszków palców umożliwia natychmiastowe sterowanie każdą regulowaną opcją. Użytkownik może wypróbować każdą opcję, co czyni sesję opalania jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem. Cyfrowy wyświetlacz timera, system chłodzenia ciała z 2-stopniową regulacją, opcja Xsens Aroma - tu klient może się całkowicie zrelaksować i poczuć się jak prawdziwy król.

Rozmiar

Luxura V7 to 48 lamp zapewniających opalanie pierwszej klasy. 2 metrowe lampy XL rozpieszczają klienta zgodnie z wszystkimi regułami sztuki Luxura i gwarantują równomierną, intensywną opaleniznę na całym ciele. Istnieje także możliwość zamontowania lamp Lc – do opalania twarzy i szyi wyłącznie promieniami UVB. Usytuowany centralnie wentylator tworzy przyjemny obieg powietrza i zapewnia komfortowy klimat wewnątrz kabiny. System chłodzenia działa z dwustopniową regulacją pozwala użytkownikowi poczuć na skórze karaibską bryzę. Luxura V7 demonstruje ponownie to, co koneserzy docenili już dawno temu: Luxura stawia miłośników opalenizny w dobrym świetle.

 

/hapro/V7_D_nozzle.jpg

Magia słońca

Przyjemny i zniewalający - sensacyjny system wentylacji zastosowany w linii Luxura V7 gwarantuje odświeżający obieg powietrza podczas sesji opalania. Dzięki systemowi chłodzenia ciała z dwustopniową regulacją nowa Luxura V7 umożliwia dostosowanie temperatury otoczenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Xsens wzbogaca sesję opalania o czarujący zapach rozchodzący się w powietrzu i zapewnia przyjemną atmosferę w urządzeniu i kabinie. Trzy zapachy: cytrusowy, egzotyczny lub morski przenoszą użytkownika do odległego świata marzeń, uwalniając jego zmysły podczas tej cudownej podróży do świata wellness.

Cukierek dla oczu

Luxura V7 ma coś dla każdego. Fantastyczny wybór kolorów - od głębokiej żółci Deep Yellow poprzez nieskończony błękit Eternal Blue aż do soczystej limonki Mellow Lime. Imponujący model Pearl White z ozdobnymi niebieskimi lampkami LED dającymi efekt podwójnego oświetlenia robi niezwykłe wrażenie. A jego czarująca edycja „Glamour” ze wspaniałymi chromowanymi elementami i połyskującymi kryształami górskimi stanowi prawdziwy szczyt wyrafinowania. To dopiero jest klasa!

Edycja Glamour dostępna za dodatkową opłatą

Towarzyska i przyjazna

Mimo iż rzadko kiedy okazuje się to konieczne, linia Luxura V7 jest niezwykle przyjazna dla serwisu obsługującego urządzenie. Łatwy dostęp do wnętrza kabiny opalającej oznacza zminimalizowanie prac konserwacyjnych. Drzwi są otwarte i zarówno wymiana lamp, jak i czyszczenie akrylowego wnętrza wymaga zaledwie kilku sekund. Komponenty techniczne są przejrzyste i rozmieszczone w łatwo dostępny sposób. W ten sposób dokładne czyszczenie jest dziecięcą igraszką. Luxura V7 to solarium w dużej mierze oparte na sprawdzonej konstrukcji Luxury V5, którą zdecydowanie rozbudowano i udoskonalono, co czyni z tej kabiny jeden z najbardziej atrakcyjnych w tym segmencie cenowym. Jak wszystkie urządzenia wyprodukowane przez holenderskiego producenta wyróżniają się nieskazitelną linią, dbałością o najdrobniejsze elementy, co w połączeniu z niezwykle atrakcyjnie skalkulowanymi cenami decydują w dużym powodzeniu tych urządzeń. Zamów już dziś – świetne urządzenie z extra dodatkami: bryza i płyta wibracyjna czeka na Ciebie!

 

/hapro/V7_D_MP3.jpg


Do góry strony