Aktualności

15/10/2009

Light Systems

Light Systems - lampy na każdy czas!

 

/hapro/LSNEWD.jpg


W ostatnim czasie tematem numer jeden w prasie i telewizji była zła koniunktura na rynku, co w wolnym tłumaczeniu mogło oznaczać jedno: KRYZYS! Opierając się jednak na wynikach sprzedaży poszczególnych produktów związanych z branżą solaryjną można pokusić się o stwierdzenie, że problem ten nie dotyczy lamp solaryjnych. Co więcej można powiedzieć, że w temacie lamp mamy do czynienia ze sporym wzrostem sprzedaży, co zaprzecza złym wiadomościom. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest z pozoru prosta. W momencie gdy w studiu nie ma szansy wymiany urządzeń warto zainwestować środki w dobre materiały eksploatacyjne. W końcu to nic innego jak lampa odpowiada za jakość opalenizny i ma ogromny wpływ na zadowolenie klienta.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że bez doskonałej lampy trudno dziś oferować usługę na odpowiednio wysokim poziomie, gwarantującą sukces salonu solaryjnego, także w takim trudnym momencie. Nie warto decydować się na produkt wątpliwego pochodzenia. Dziś nie ma miejsca na testowanie produktów, na zabawę i tak naprawdę szukanie najtańszej oferty, która z pewnością nie przyniesie spodziewanych zysków.

W takim momencie jak ten zły wybór to nic innego niż utrata grona własnych klientów. Wybierając markę warto zadać sobie pytanie, czy stać mnie na ryzyko? Czy stać mnie na złą jakość? Nie trzeba czekać na odpowiedź, bowiem może być ona tylko jedna: NIE! Nie stać już dziś nikogo na błędy w wyborze odpowiedniej marki, gdyż taka pomyłka to konkretne straty! Dziś każdy musi żądać najwyższej jakości, jakości PREMIUM, a jeśli tak to wybór może być tylko jeden – Light Systems.

Light Systems to marka stworzona przez dwie firmy: z jednej strony LightTech – największy producent lamp opalających na świecie, z drugiej – Nova 2 – największy dystrybutor lamp opalających w Polsce. Efekt takiej współpracy mógł być tylko jeden: powstał produkt kompletny, sprawdzony – najlepszy na rynku – taka jest włąśnie linia lamp Light Systems. Light Systems to kilkanaście różnorodnych produktów, spełniających absolutnie wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Light Systems to jedna niepowtarzalna linia, bez kompromisów, ze 100% mocą i jakością gwarantowaną przez największego producenta lamp na świecie. W obecnym czasie największa popularnością, poza standardowym programem, cieszą się tzw. lampy brązujące, wśród których prym wiedzie od lat lampa Light Systems HIGH POWER EXTREME 5200, nie mająca zresztą swojego odpowiednika na rynku z niewiarygodnie wysokim poziomem UVA. Gwarantuje niezwykle atrakcyjną opaleniznę bez rumienia, przez cały okres żywotności do 1000 godzin. Kolejną pozycją, która niezmiennie od miesięcy znajduje się na szczycie najlepiej sprzedających się produktów jest lampa Light Systems Premium VHO longlife z unikalną technologia VHO-R. Jest to produkt o najwyższych parametrach jakości opalania, gwarantujący niezwykle efektywna pracę w całym zakresie żywotności, nawet do 1200 godzin. Produkt dla ludzi ceniących sobie bezkompromisową jakość i niezwykle naturalną opaleniznę. Light Systems Premium VHO to produkt w kategorii High-End, na długiej elektrodzie.

Ogromny sukces linii PREMIUM zmusił właściciela marki, firmę Nova 2, do poszerzenia tej oferty o segment lamp dla urządzeń wyposażonych w elektroniczne dławiki i elektroniczne systemy sterowania mocą lamp. Tak właśnie powstała nowa lampa Light Systems Premium Electronic z rewelacyjną mieszanką fosforu zapewniającą piękną i naturalną opaleniznę. To także świetna informacja dla wszystkich właścicieli, którzy w swoich urządzeniach posiadają lampy o nietypowej długości 1,9 m, bowiem otrzymują produkt świetnej jakości, gwarantujący wysokie parametry i niespotykaną w tej klasie jakość. Light Systems Premium Electronic to produkt, który nie ma z pewnością swojego odpowiednika na rynku.

W Light Systems pojawił się także lampa, o dobrych parametrach, w niezwykle nisko skalkulowanej cenie – Light Systems Ultra Power Technology. Jak każdy produkt Light Systems oferuje świetną niezawodną pracę i bezwarunkowa jakość. Teraz dodatkowo w super niskiej cenie! Dla wszystkich poszukujących świetnego produktu, skutecznego zwłaszcza w zakresie 0,3 W/m2 mamy nie lada gratkę, to Light Systems NEW GENERATION 3000. To lampa z krótką elektrodą o idealnie dobranych parametrach promieniowania. Doskonałe rozwiązanie dla wszystkich typów urządzeń solaryjnych. Light Systems od lat pozostaje wzorem dla innych marek lamp solaryjnych. Pozostając niedoścignionym wzorem zapewniającym bardzo szeroką ofertę, nowoczesne rozwiązania i technologie absolutnie wykraczająca poza możliwości konkurencji. Dodatkowym atutem tych lamp jest idealne wpasowanie się poszczególnych modeli lamp w specyfikę i oczekiwania polskich odbiorców. Indywidualny charakter lamp Light Systems połączony z bezkompromisowym systemem kontroli powoduje, ze jest to produkt tak pożądany przez odbiorców. Light Systems to marka, która zapewni Ci stabilne opalanie także w przypadku wprowadzenia w życie nowych przepisów.

Light Systems to najlepszy wybór na każdy czas.

JEST TYLKO JEDNA KLASA PREMIUM I TYLKO JEDNA MARKA LIGHT SYSTEMS


Do góry strony